menusearch
100100.co.ir

فایل‌‌‌‌های صوتی

اچ10 هابانا پانوراما هتل

اچ10 هابانا پانوراما هتل

هتل سه ستاره سویل هابانا کوبا نزدیک موزه هنر‌‌‌‌های زیبا و موزه انقلاب کوبا در هاوانا است.
برای استفاده از رستوران‌‌‌‌های اطراف هتل شما اتخاب‌‌‌‌های متعددی را دارید و براحتی می‌توانید هر رستورانی که مد نظر شماست را انتخاب کنید.
هر جمعه در پشت بام هتل شما می‌توانید به موسیقی اپرایی که اجر ا می‌شود گوش دهید و از آن لذت ببرید.
این هتل با استقبال از معماری مروی منحصر به فرد آن در هاوانا قدیمی واقع شده و از یک استخر بی نظیر، سونا و سالن بدنسازی لذت می‌برد.

شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۹۸ بیشتر بخوانید

ساحل پاپ کورنی اسپانیا😊

ساحل پاپ کورنی اسپانیا😊

ساحل پاپ کورن در جزایر قناری اسپانیا قرار گرفته و دانه‌‌‌‌های شن و ماسه اش به طرز عجیبی شبیه به پاپ کورن و ذرت بوداده هستند!به قدری این سواحل جذاب و شگفت انگیزن که از دید ما بهترین گزینه برای گردشگری میتونند باشند...ادامه مطلب...

دوشنبه پنجم مهر ۰۰ بیشتر بخوانید

مجوز‌‌‌‌های سازمان

مجوز‌‌‌‌های سازمان

کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است. کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی‌‌‌‌های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت‌‌‌‌های معتبر و نمایندگان کالاها است.

پرسش‌‌‌‌های متداول

پرسش‌‌‌‌های متداول

گاهی به دلایل مختلف مانند عدم عرضه رسمی و گسترده محصول در ایران، وضعیت برخی از کالاها در وب سایت به "ناموجود" تغییر پیدا می‏‌کند و اعلام زمان دقیق عرضه دوباره آنها ممکن نیست

قوانین و مقررات سازمان

قوانین و مقررات سازمان

کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد.