menusearch
100100.co.ir

خرید ایمن در طول دوره همه‌گیری ویروس کرونا (کووید-۱۹)

۱۴۰۰/۶/۱۹ جمعه
(0)
(0)
خرید ایمن در طول دوره همه‌گیری ویروس کرونا (کووید-۱۹)
خرید ایمن در طول دوره همه‌گیری ویروس کرونا (کووید-۱۹)

قبل از خرید
برای محافظت از خود و دیگران، سعی کنید دفعات سفر‌‌‌‌های خرید خود را کاهش دهید، زیرا خود را بیش از ماندن در خانه، در معرض خطر قرار می‌دهید.

موارد زیر را از خود بپرسید:

 • آیا من به اندازه کافی سرحال هستم که به خرید بروم؟ اگر احساس بیماری می‌کنید، نباید بیرون بروید.
 • آیا من جز گروهی هستم که نیاز به محافظت دارند؟ اگر بله، پس اکیدا نباید بیرون بروید.
 • آیا امروز نیاز به خرید دارم؟
 • آیا می‌توانم بدون خرید وسیله خاصی نیازم را مدیریت کنم و کاری انجام دهم؟ به عنوان مثال، آیا می‌توانم نان خودم را بپزم؟
 • آیا من بالقوه آسیب پذیر هستم و اگر چنین است، می‌توانم از شخص دیگری بخواهم برای من خرید کند؟
 • آیا می‌توانم به فروشگاه‌‌‌‌های محلی خلوت تر مراجعه کنم یا با فروشگاه‌‌‌‌های محلی ترتیبی دهم که اجناس مورد نیازم را جمع آوری و ارسال کنند؟
 • آیا می‌توانم آنلاین خرید کنم؟
 • در صورت امکان، از بردن فرزندان‌تان به مغازه‌ها خودداری ورزید و برای جلوگیری از شلوغی، سعی کنید در اوقات غیر اوج خرید نمائید.

  در حال حاضر اکثر مغازه‌ها برای کاهش خطرات برای افراد مسن، اوقات ویژه ای برای خرید آنها دارند. این موارد معمولا در ساعات صبح است اما برای اطمینان با فروشگاه محلی خود هماهنگ کنید. همچنین ممکن است تمهیدات ویژه ای برای کارکنان مراقبت‌‌‌‌های بهداشتی وجود داشته باشد.

 • فهرست اجناسی را که دارید و تاریخ مصرف آنها را تهیه کنید تا بتوانید از آنها به ترتیب تاریخ استفاده کنید و با خرید چیزهایی که لازم نیستید، از هدر رفتن غذا و پول جلوگیری کنید.

  لیستی تهیه کنید و اطمینان حاصل کنید که تا زمان مراجعه بعدی به فروشگاه که برنامه ریزی کرده اید، غذای کافی برای ماندن در خانه خواهید داشت. از فریزر خود برای ذخیره کوتاه مدت تر، مواد قابل فاسد شدن مانند نان و گوشت استفاده کنید.

  این متن مجوز خرید عصبی نیست بلکه منظور خرید کالا‌‌‌‌های اساسی است. بهتر است سفر‌‌‌‌های خرید را به یک بار در هفته محدود کنید زیرا این امر خطر ابتلا به این بیماری یا شیوع آن برای دیگران را کاهش می‌دهد.


مجوز‌‌‌‌های سازمان

مجوز‌‌‌‌های سازمان

کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است. کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی‌‌‌‌های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت‌‌‌‌های معتبر و نمایندگان کالاها است.

پرسش‌‌‌‌های متداول

پرسش‌‌‌‌های متداول

گاهی به دلایل مختلف مانند عدم عرضه رسمی و گسترده محصول در ایران، وضعیت برخی از کالاها در وب سایت به "ناموجود" تغییر پیدا می‏‌کند و اعلام زمان دقیق عرضه دوباره آنها ممکن نیست

قوانین و مقررات سازمان

قوانین و مقررات سازمان

کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد.