شرکت زرناوک ارائه تولید کننده انواع چیپس و پفیلا به صورت فله

بسته بندی حبوبات ، غلات ، برنج

فرآیند بسته بندی حبوبات : شرکت زرناوک با توجه به ماشین الات بروز و پیشرفته اماده و دارا بودن مجوز های لازم از مراجع بهداشتی اماده ارایه خدمات به برندها و تولید کنندگان در غالب ظرفیت خالی را دارد
بوجاری: این مرحله از بسته‌بندی حبوبات، طی ۲ مرحله توسط دستگاه بوجاری و نیروی انسانی انجام می‌شود. در این مرحله آلودگی‌ها، گردوخاک، باقی‌مانده‌های گیاهان، ضایعات و… از حبوبات جدا می‌شوند. ابتدا فرایند توسط دستگاه بوجاری انجام می‌شود. این دستگاه در اندازه‌های مختلف بر اساس نیاز مصرف‌کننده تولید و عرضه می‌شود. پس از آن حبوبات بر نوار نقاله دست‌چین ریخته شده و توسط نیروهای انسانی مجدداً بررسی می‌شوند. در این حالت هرگونه آلودگی باقی‌مانده حذف می‌گردد. حبوبات بر نوار نقاله دست‌چین علاوه بر بررسی توسط نیروی انسانی، می‌تواند از جلوی لیزرهای چشمی عبور کند. در نهایت محصولی تمیز و فاقد آلودگی به مرحله بعد منتقل می‌شود.
پولیش: در این مرحله حبوبات شستشو قرار می‌گیرند. این مرحله توسط دستگاه پولیش انجام می‌شود که مسئولیت اساسی بهبود ظاهر و جلادادن به حبوبات را برعهده دارد. انواع حبوبات به طور طبیعی میزانی خاک بر سطحشان وجود دارد. این آلودگی و خاک‌ها ممکن است توسط دستگاه بوجاری نیز تمیز نشود و باعث کاهش کیفیت بسته‌بندی حبوبات گردد. بعضی از انواع بسته‌بندی‌های حبوبات شفاف بوده و محصول داخل آن‌ها توسط مشتری قابل‌مشاهده است؛ لذا اگر حبوبات دارای گردوخاک و ظاهری آلوده داشته باشند، بر مشتری پسندی و فروش محصول اثر منفی خواهد داشت. دستگاه پولیش سبب براق شدن و جلا یافتن سطح حبوبات می‌گردد و زیبایی ظاهر بسته‌بندی را چندبرابر می‌نماید.
توزین و بسته‌بندی: این مرحله، مرحله پایانی فرایند بسته‌بندی حبوبات است. برای بسته‌بندی انواع حبوبات دقیق بودن و مشخص‌بودن بسته‌بندی اهمیت بالایی دارد. ازاین‌رو بهترین گزینه دستگاه بسته‌بندی مورداستفاده در این زمینه، دستگاه بسته‌بندی توزین دار است. این دستگاه در انواع مختلف تولید می‌شود: ۲ توزین، ۴ توزین، ۱۲ توزین و… همچنین دستگاه بسته‌بندی توزین دار در ۲ نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته می‌شود.

این شرکت با توجه به ماشین الات بروز و پیشرفته اماده و دارا بودن مجوز های لازم از مراجع بهداشتی اماده ارایه خدمات به برندها و تولید کنندگان در غالب ظرفیت خالی را دارد

جهت اطلاع از قیمت و شرایط بسته بندی حبوبات ، غلات ، برنج با ما تماس بگیرید:
۰۲۶۳۷۳۶۱۱۷۰
۰۲۱۲۲۰۱۴۹۲۸

یک دیدگاه برای “بسته بندی حبوبات ، غلات ، برنج”